Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego założona została w celu upowszechniania i propagowania twórczości Jacka Kaczmarskiego w powiązaniu z szeroko pojętym dziedzictwem kultury polskiej, światowej oraz wartościami demokratycznymi.

OVERVIEW

This domain fundacja-kaczmarski.org currently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have probed two pages within the site fundacja-kaczmarski.org and found sixty-four websites referencing fundacja-kaczmarski.org. We have found one contacts and directions for fundacja-kaczmarski.org to help you communicate with them. We have found one mass communication sites belong to this website. This domain fundacja-kaczmarski.org has been on the internet for eight hundred and seventy-three weeks, twenty-six days, twenty hours, and twenty-five minutes.
Locations
Online Since
Oct 2007

FUNDACJA-KACZMARSKI.ORG RANKINGS

This domain fundacja-kaczmarski.org has seen fluctuating quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacja-kaczmarski.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-kaczmarski.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-kaczmarski.org

FUNDACJA-KACZMARSKI.ORG HISTORY

This domain fundacja-kaczmarski.org was created on October 11, 2007. It is currently eight hundred and seventy-three weeks, twenty-six days, twenty hours, and twenty-five minutes young.
REGISTERED
October

SITE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

www.kaczmarski.art.pl Jacek Kaczmarski

Wspomnienia o Jacku w prasie. Wspomnienia o Jacku w radiu. Wspomnienia o Jacku w telewizji. Książki w których mówi się o Jacku Kaczmarskim. Prace naukowe o Jacku Kaczmarskim. Strona wraca na swoje miejsce! Październik 10th, 2017.

Robmy swoje dla kultury

Jacek Kaczmarski Lekcja Historii w Teatrze Atelier im. Bilety są już dostępne w kasie teatru. Lady Day - Billie Holiday. Recital Anny Sroki - Hryń i Włodzimierza Nahornego. Sprzedaż biletów na III edycję Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego rozpoczęta! Można już kupić bilety na wydarzenia III edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.

Robmy swoje dla kultury

WHAT DOES FUNDACJA-KACZMARSKI.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-kaczmarski.org Mobile Screenshot of fundacja-kaczmarski.org Tablet Screenshot of fundacja-kaczmarski.org

Spine Jacek Watorek

Jacek Watorek

ul. Strzelcow 9A/73

Krakow, 31-422

FUNDACJA-KACZMARSKI.ORG HOST

We detected that the main root page on fundacja-kaczmarski.org took eight hundred and sixty-four milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
195.78.239.152

NAME SERVERS

dns1.citypartner.pl
dns2.citypartner.pl

WEBSITE IMAGE

I discovered that this website is weilding the nginx os.

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego

DESCRIPTION

CONTENT

This domain fundacja-kaczmarski.org had the following in the web site, "Jacka Kaczmarskiego i osób w niej działają- cych pragnę bardzo gorąco podzięko- wać tym wszystkim, którzy napisali do nas, wyrażając wolę pracy w cha- rakterze wolontariusza na rzecz rozwi- jania naszego dzieła, jakim bez wąt- pienia jest Fundacja." Our analyzers observed that the website stated " Dziękuję za moralne wsparcie, dobre słowo i serde- czną życzliwość." The Website also stated " Wiemy, że nie jeste- śmy w tym działaniu sami! To bardzo ważne dla nas i cenne." The website's header had fundacja as the most important keyword. It was followed by jacka, kaczmarskiego, and jk which isn't as ranked as highly as fundacja. The next words the site used was jacek. kaczmarski was also included but could not be understood by search crawlers.

VIEW MORE WEBSITES

Fundacja Kapucyńska

Zapraszamy do spotkania z ludźmi z kolejki na Miodowej. Budujemy dla nich Kapucyński Ośrodek Pomocy. Wtorek, 10 czerwca 2014. Wakacyjny wolontariat na Drabinie Jakuba. Istotą każdego turnusu jest przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem oraz pomoc ludziom niepełnosprawnym pr.

Fundacja Kapucyńska pomoc potrzebującym, ubogim, bezdomnym Chcesz pomóc i nie wiesz jak mądrze pomagać? Fundacja Kapucyńska mądrze pomaga ubogim, bezdomnym, potrzebującym. Prowadzimy Wolontariat w Warszawie, zapewniamy pożyteczne spędzanie czasu,

Bez i Domnych Szturm Do Nieba. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika w budowie. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika rośnie jak na drożdżach! Widok budynku od ulicy Kapucyńskiej. Odwiedź nasz sklep internetowy i kup mydełko Nadzieja.

fundacja-karpowicz.org

Obchody Światowego Dnia Poezji we Wrocławiu. Najnowszy tom poezji Julii Fiedorczuk z płytą CD-Audio. Psalmy upominają się o wykluczonych ludzi, ale też o rośliny.

Aktualności

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów

Niższe niż w innych gminach Polski ceny mediów, energii elektrycznej, wody. Ciągła inwestycja w edukację, nowoczesne kierunki nauczania. Pomoc publiczna i finansowa, zwolnienia z podatków. W połowie drogi między Warszawą a Katowicami. Dostęp do dobrego systemu dróg dojazdowych, 15 km do drogi krajowej nr 1, 25 km do drogi krajowej nr 8. 1h - do lotniska w Łodzi. 5h - do lotniska w Katowicach. 97-410 Kleszczów, ulica Sportowa 3. 48 44 731 31 33.